Рус Укр Eng
Магические приключения в стране фонтанов

Магические приключения в стране фонтанов

16 декабря 2018
воскресенье , 12:00
Сумський театр Щепкіна
Суми, пл. Театральна 1
140-290 грн
Купить билет
До события осталось
0 дней
3 часа
59 минут
Магические приключения в стране фонтанов
Продолжительность события — 90 минут.
12:00 16 декабря
Сумський театр Щепкіна
Суми, пл. Театральна 1

О событии

НОВОРІЧНА ВИСТАВА «МАГІЧНІ ПРИГОДИ В КРАЇНІ ФОНТАНІВ» — ЦЕ САМЕ ТЕ, НА ЩО ОЧІКУЮТЬ ВСІ ДІТИ НАШОЇ КРАЇНИ!

Адже, напередодні новорічних свят усі ми хочемо вірити в чудеса. Це період, наповнений казковою атмосферою і передчуттям свята. Подарунки, солодощі, прогулянки в засніжених парках, прикрашання ялинки. Ось, що створює святкову атмосферу, яку кожен пам’ятає ще з дитинства. Все це надихнуло на створення першого в Україні грандіозного казково-новорічного шоу «Магічні пригоди в країні Фонтанів».

Шоу, яке створили дорослі з любов’ю до дітей і з найкращими спогадами про дитинство. На одній сцені зберуться найталановитіші танцюристи, акробати, гімнасти, циркові артисти, всю виставу супроводжуватиме унікальне шоу танцюючих фонтанів з музично-світловим супроводом та 2D екраном. Це давно забута історія про хлопчика з залізним серцем і про ляльку спадкоємця Тутті, про відважного канатохідця Тібула і доброго доктора Гаспара. Яскраві персонажі, польоти і перетворення перенесуть вас в світ захоплюючих пригод — до палацу фонтанів Трьох Товстунів.

Море емоцій від грандіозного казкового шоу чекають на всю вашу родину! Приходь до нас, і ми перенесемо тебе в справжню казку!

Другие даты
16 дек., воскресенье
Оповестить меня о старте продаж
Предварительный заказ на группу KISS
Например : +38 099 999 99 99