Категории Информация
Кассы Добавить событие
Сумський ТЮГ
Сумський ТЮГ

Найдено: 0 представлений

вул.Покровська, 6
Сумський ТЮГ

Найдено: 0 представлений

Прогулюючись вулицями нашого міста обов’язково завітайте до Сумського обласного театру для дітей та юнацтва, який знаходиться у старовинній будівлі на Покровській, 6.

Будинку у стилі модерн, в якому мешкали у різні часи трупи багатьох театрів, вже понад 100 років. Його історія бере початок з 1907 року, коли за проектом харківського архітектора Гінзбурга на місці літнього балагану за кошти місцевої влади та де — які заощадження місцевого антрепренера Дмитра Корепанова розпочалось будівництво стаціонарного театру. Досвідчений антрепренер перехопив проект будівлі, що спочатку розроблялась для Ялтинського театру. Через нестачу коштів будівництво театру тривало майже 5 років, але завдяки зусиллям сумчан, перший сумський театр гостинно відчинив двері для глядачів наприкінці 2011 року. В той час він мав подвійну назву: театр «Тіволі» (на честь екзотичного саду, розташованого біля театру), та «Театр Корепанова». (До речі, аналог сумського театрального будинку існує лише у місті Ніцца (Франція)).

З 1981 року у будівлі театру розмістилась трупа обласного театру для дітей та юнацтва, який спочатку був створений 29 грудня 1975 року як театр ляльок. Зі збільшенням інтересу глядачів до театру ляльок та з отриманням стаціонарного приміщення на Покровській наказом по Міністерству культури 21 квітня 1981 року Сумський театр ляльок реорганізовано в обласний театр для дітей та юнацтва.

На сьогодні театр єдиний у своєму роді серед театрів України та СНД, який являє собою театральний організм, що поєднує у своїх виставах два види театрального мистецтва: драматичний та предмету, маски, ляльки.

 

За час існування театром здійснено понад 190 постановок вистав.

Зараз у репертуарі 43 різноманітні вистави: вечірні, лялькові та «ТЮГівські».

І, як завжди, кожного дня Сумський обласний театр для дітей та юнацтва, що став невід”ємною частиною культурного життя Сум, гостинно відчиняє двері перед глядачем, даруючи радість зустрічі з таємним та загадковим мистецтвом Його Величності Театру.

Афиша
По Вашему запросу ничего не найдено

Сумський ТЮГ в Сумах: репертуар (2024)

Предварительный заказ
Заявка на промо-код