Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Суми
Борис Гребенщиков
15 грудня

Борис Гребенщиков

Ціна: 390-1290 грн

Сумський театр Щепкіна
Суми, пл. Театральна 1
Купити квиток
390-1290 грн
Купити квиток

Квитки на "Борис Гребенщиков"

Тривалість події — 90 хвилин.
15 груд., вівторок

Про подію

ЗУСТРІЧАЙТЕ! БОРИС ГРЕБЕНЩИКОВ.

Філософія, що пройшла через покоління. Лірика, проросла крізь каміння і терни волелюбний і протестності рок-н-ролу. Думка, яка прагне далеко за межі усього мирського і повсякденної суєти. Все це він - легендарний Борис Гребенщиков!

Унікальна музика групи «Акваріум» не просто жива, а продовжує відкривати нові грані в ліриці балад, кипучому рок-н-рол і філософському реггі. І що чудово - ні група, ні її засновник БГ не стали ретро-групою, незважаючи на більш ніж солідний творчий шлях. Їх музика жива і свіжа, адже команда постійно експериментує з формою і звучанням, знаходячи нові нотки і чіпляючи струни душі як відданих фанатів, так і тих, хто тільки відкриває для себе рок-н-рол.

Нова програма БГ і групи «Акваріум» називається «Двері Трави» - на честь його однойменної пісні, яка в 2017 році вийшла в абсолютно новому аранжуванні. Сам Борис Борисович не раз зізнавався, що саме цю пісню, написану дуже давно, йому не вдавалося виконати правильно і точно. І лише коли «Акваріуму» виповнилося 45, а сам БГ наблизився до 65-ти, знайшлося справжнє і справжнє звучання.

Попереднє замовлення